Informacje o kaskach Schuberth

Informacje - Kaski Schuberth

Kaski Schuberth - informacje o marce
OCHRONA GŁOWY Made in Germany.

Schuberth produkuje kaski od ponad 70 lat. Doświadczenie swoje posiada w szeroko pojętej ochronie głowy. Schuberth produkuje od 1940 roku kaski motocyklowe, policyjne, strażackie, dla służb technicznych. Od 1954 roku, zawodnicy sportów motorowych mogli nosić kask marki Schuberth. To był początek sukcesu, który trwa do dziś. Nie sposób zliczyć ile kasków motocyklowych wyprodukowano i sprzedano od momentu założenia firmy. Przez lata prowadzonej kampanii na rzecz ochrony użytkowników kasków Schuberth zdobyto ich bezcenne zaufanie.

DZISIAJ

Projektowane i produkowane w Magdeburgu nad Łabą. Schuberth dba o to by niemieckie produkty wciąż znane byłe z najwyższej jakości. W portfolio mogą umieścić kaski dla pracowników budowlanych, policji, strażaków, zawodników Formuły1 oraz sportów motocyklowych.
Użytkownicy kasków pokładają wiarę w wysokie właściwości ochronne produktów. Dlatego też Schuberth przywiązuje niezwykłą wagę by produkty były jak najbezpieczniejsze. Z każdym rokiem rozwija swoje technologie by kaski Schuberth były coraz to bezpieczniejsze.
Jesteśmy dumni z tego, że na koncie Schuberth ma sporą liczbę uratowanych ludzkich istnień. 

NAJLEPSZA WYDAJNO
ŚĆ

Ponad 400 osób jest zatrudnionych w fabryce. Inżynierowie stale korzystają z nowych rozwiązań Mają do dyspozycji tunel aerodynamiczny. Kaski są testowane w każdych atmosferycznych warunkach lub w laboratorium pod kątem akustyki. dzięki temu kaski są doskonałe pod każdym względem, w każdym detalu. Każdy element jest składany ręcznie. Pracownicy czuwają nad każdym etapem produkcji. Kaski dziś są eksportowane do 55 krajów. W tym także do Polski. Aspiracje są z roku na rok coraz większe tak samo jak wymagania naszych klientów.

DOBRE PARTNERSTWO

Współpracuje z niezwykłymi profesjonalistami. Ambasadorami marki są Nico Rosberg, Nico Hulkenberga i Felipe Massa. To w połączeniu z realizacąją filozofii "MADE IN GERMANY" jest podstawą sukcesu.
Pasja i zaangażowanie naszych pracowników, wysokie wymagania naszych klientów oraz nasza miłość i przywiązanie do najmniejszych szczegółów inspirują nas każdego dnia.
Wszystko by być ciągle najlepszym na rynku - dla Ciebie - naszego klienta.


 

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 309 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Expres wysyłka. Idealnie
2024-06-19
Wszystko ok, sprawniej się nie da

Certyfikat Rzetelności

pixel