MOBILITY PROGRAM

W razie wypadku otrzymujesz nowy kask Schuberth jedynie za 1/3 ceny!!!

Wymiana kasku po wypadku. Schuberth rozpoczyna bezpłatny MOBILITY PROGRAM!

Schuberth jako wiodący producent w dziedzinie ochrony głowy chce zapewnić Ci bezpieczeństwo nie tylko podczas wypadku, ale także po nim. Dlatego uruchamia w Polsce od 1 stycznia 2012 roku bezpłatny MOBILITY PROGRAM dla modeli kasków E1, M1, C3 PRO, C3 PRO Women, S2, S2 Sport, SR1, C3 Basic, C3, C3 Lady, S1 Pro, SR1, R1 oraz J1. Jeśli podczas wypadku kask zostanie uszkodzony, jego właściciel ma możliwość zakupu takiego samego modelu za 1/3 sugerowanej ceny detalicznej.

Wypadek to koszmar każdego motocyklisty: motocykl traci przyczepność, upada, a Ty razem z nim. Na szczęście kask przejmuje energię uderzenia i skutecznie chroni Twoją głowę. Taki wypadek może spowodować pęknięcia lub nawet wgniecenia w materiale skorupy. Po takim zdarzeniu kask nie oferuje już bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie i zgodnie z zaleceniem producenta nie powinien być dalej używany.

Teraz Schuberth oferuje swoim klientom możliwość bezpłatnego ubezpieczenia kasku z MOBILITY PROGRAM, który uruchamia w Polsce 1 stycznia 2012 roku. Kupujący kask Schuberth, który bierze udział w tym programie, w razie wypadku i uszkodzenia swojego kasku otrzyma możliwość zakupu nowego kasku na specjalnych warunkach.

JAK TO DZIAŁA?

MOBILITY PROGRAM jest bezpłatny, to Cię nic nie kosztuje! Obowiązuje przez 5 lata od daty zakupu kasku w autoryzowanej sieci sprzedaży Schuberth w Polsce (pytaj o certyfikat!). Lista Autoryzowanych Dealerów Schuberth w Polsce na www.schuberth.com oraz www.schuberth.pl

Obejmuje szybką i prostą rejestrację online na stronie www.schuberth.com/registration. Musisz zachować dane dostępu do swojego osobistego konta, formularz rejestracji oraz dowód zakupu kasku. W razie uszkodzenia kasku podczas wypadku, konieczne jest aby wypadek został zarejestrowany przez Policję, a Ty powinieneś otrzymać oficjalne pismo o tym zdarzeniu, które wymagane jest podczas wymiany kasku.

Ważne! Jeżeli model, kolor bądź grafika kasku nie są już kontynuowane wówczas dealer zaproponuje porównywalny model do uszkodzonego kasku.

Ważne! Uczestnictwo w programie jest możliwe tylko wtedy gdy kask został zarejestrowany przed wystąpieniem wypadku.

Schuberth sugeruje, abyś zarejestrował/ła również nowy kask, dzięki czemu będziesz mógł/ mogła korzystać z MOBILITY PROGRAM także dla tego kasku. MOBILITY PROGRAM obowiązuje w Polsce od dnia 1 stycznia 2012 roku.

Podsumowanie

 • - Obowiązuje tylko u Autoryzowanych Dealerów Schuberth (pytaj o certyfikat!).
 • - Bezpłatny program, który w razie wypadku pozwala otrzymać nowy kask za 1 / 3 sugerowanej ceny detalicznej.
 • - Zarejestruj siebie i kask na: www.schuberth.com/registration.
 • - Obowiązuje dla modeli Schuberth E1, M1, C3 PRO, C3 PRO Women, S2, S2 Sport, SR1, C3 Basic, C3, C3 Lady, S1 Pro, SR1, R1 oraz J1.
 • - Obowiązuje dla kasków zakupionych po 1 stycznia 2016 roku.
 • - Obowiązuje przez 5 lata od daty zakupu.
 • - W razie wypadku wróć do Dealera z uszkodzonym kaskiem oraz następującymi dokumentami:
  • -Dowód zakupu.
  • -Zaświadczenie z Policji.
  • -Kopia rejestracji online.
  • -Dowód osobisty lub paszport.
  • -Uszkodzony kask
 • - Przedstawienie tych 5 elementów Autoryzowanemu Dealerowi Schuberth, daje Ci prawo do zakupu tego samego modelu kasku za 1/3 sugerowanej ceny detalicznej!

MAMY NADZIEJĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ TEGO POTRZEBOWAĆ, ALE NIGDY NIE WIADOMO. ZAWSZE Z SCHUBERTH!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 280 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-12
Szybko. Dobrze spakowane
2024-02-24
Wybrałem model i rozmiar złożyłem zamówienie za dwa dni dostałem fabrycznie nowy zapakowany. Super

Certyfikat Rzetelności

pixel